Під час діє воєнного стану в Україні тимчасово скасовано можливість обміну та повернення в нашому магазині. Тому дуже просимо дочекатись дзвінка консультанта після оформлення замовлення для уточнення всіх деталей. Щиро сподіваємося на перемогу наших ЗСУ, настання миру та скоре повернення до звичного режиму роботи нашого магазину.

Товар, представлений в магазині входить до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) (Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р.N172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів").

Розуміємо, що купівля білизни  дистанційно несе ризики у підборі  Вашого правильного розміру та анатомічно правильно підібраної моделі, тому ми робимо все, що є можливим та залежить від нашої команди, щоб  коректно підібрати Ваш розмір та модель.

 Нашою командою, спираючись на 20 річний  досвід   розроблена низка заходів щодо правильного визначення  замірів та уточнення  фізіологічних особливостей Вашої тілобудови, оскільки  ми діємо по чіткому алгоритму  відсоток  помилки із визначенням розміру  не більше ніж 1,5 %.  

А що робити, якщо саме Ви потрапили до цього 1,5% і ми помилились у визначенні розміру?   

Ми прагнемо бути відкритими та полегшити здійснення  покупки нашим клієнтам, тому  робимо обмін та повернення товару за умови дотримання наступних умов:

Товар  не був у використанні;

Товар  не втратив свій товарний вигляд (відсутні сліди використання: зацепки, плями, заломи, потертості);

Товар має непошкоджені бірки, пломбування, оригінальну упаковку . Пересилаючи посилку поштою, використовуйте, будь ласка, додаткову упаковку. Товари в коробках з нанесеними адресами  або обклеєні скотчем без додаткової упаковки не приймаються;

Обмін здійснюється за рахунок покупця. Якщо Ви  вирішили не обмінювати товар, а оформити повернення коштів , Вам повертається  вартість товару. Витрати на транспортування замовлення, якщо  покупка була на суму менш ніж 1500 грн і доставка була за ваш рахунок, не повертається.

Обмін продукції можливий виключно у випадку повідомлення про необхідність обміну/повернення протягом доби з моменту отримання замовлення.

Ми ретельно слідкуємо за чистотою поверненої білизни - будьте певні, що ви отримаєте все у належному стані!

У випадку, коли відсутній потрібний розмір чи модель, ми запропонуємо на вибір інший товар з подальшим врегулюванням вартості виробів. Якщо ви не зможете підібрати на обмін оптимальну для вас модель, ми повернемо вам гроші.

Якщо виникла необхідність обміну в наслідок помилки консультантів магазину, обмін здійснюється за рахунок магазину. 

Під помилками мається на увазі наступне:

1. вислана невірна модель, від того, що зазначена в замовленні;

2. висланий невірний розмір, від того, що зазначений в замовленні;

3. колір моделі не відповідає фотографії (наприклад: замість чорних трусиків виявилися червоними). При цьому, не враховуються невідповідності відтінку того ж кольору (яскраво червоний/кораловий), в зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному;

4. надіслана  бракована чи пошкоджена продукція.

Ми допомагаємо підкреслити Вашу унікальність та красу і робимо це з любов’ю та турботою про Ваше здоров’я та комфорт. Саме тому визначення правильного розміру – є основним пріоритетом у підборі вашого ідеального бюстгальтера, купальника, піжами  та всієї іншої прекрасною продукції, основним покликанням якої є любити та піклуватися про ваше тіло, здоров’я та комфорт.

Але без Вашої допомоги – нам буде дуже важко реалізувати підбір якісно)

Тому ми просимо вас зробити невелике домашнє завдання, яке займе Ваших 5 хвилин часу – заміряти об’єми, але натомість ви зекономити ваш час на майбутнє та будете задоволені Вашим правильним  вибором.

Бажаємо Вам тільки вдалих покупок!

З любов’ю, Ваша Bianka