Меню
Бодіпозитивізм

Тенденції у пляжній моді на 2020 рік!

06.07-08.07 в Парижі відбулась щорічна виставка всесвітньовідомих брендів в індустрії пляжної моди Unique by Mode City

Понад 400 компаній представили свої колекції на сезон 2020! Це було надзвичайно круто - вже сьогодні побачити як буде виглядати стильний відпочинок у сезоні 2020.

Уявіть собі 400 мега монстрів, які змагаються за найкращі позиції! Найамбітніша мета – щоб саме в їх купальниках купалися на найкращих пляжах світу ! Погодьтеся - це справжній chellange ….

Три насичених дні, нон-стоп нетворкінг та робота над вивченням колекцій – адже наша задача не з простих – знайти ту золоту середину….тренд+стиль+якість, щоб ваш відпочинок був одною суцільної хвильою яскравих теплих спогадів, адже коли ви відчуваєте себе шикарною, то і увесь світ довкола вас стає саме таким…

Так от, повертаючись до тенденцій, хочемо зараз трошки привідкрити завісу того, що приготував для нас новий сезон 2020.

В загальному можна відмітити два пріоритетних напрямки:

Перший стосується соціальних змін , а другий модних трендів

Сьогодні вам розкажемо про основний соціальний тренд, який вже успішно змінює світ у 2019 році)

БОДІПОЗИТИВІЗМ

І так в моді БОДІПОЗИТИВІЗМ у всіх його можливих проявах : більше немає віку, росту, ваги, кольору шкіри, а є щаслива самодостатня жінка, яка вже є ІДЕАЛЬНОЮ, тому що вона подобається собі)

- I`m perfect because I feel perfect-

Саме тому всі Fashion покази були проведені за участі звичайних жінок, з абсолютно різними типами фігури та віку. І це було круто – бачити , як себе може нести жінка, якщо вона собі подобається, коли щастя випромінює довкола неї особливу ауру – самодостатності та самоповаги.

БРАФІТТИНГ

Саме ця зміна у соціальних домінантах дала поштовх до популяризації БРАФІТТИНГУ – це критично високий стандарт до посадки бюстгальтеру. На думку засновників даного напрямку - правильно підібраний бюстгальтер це 100 % зв’язок із самопочуттям та настроєм його володарки) Саме він безапеляційно впливає на якість прожитого дня !!!

ІДЕАЛЬНА ЖІНКА

Цікавим є той факт, що мода на спорт під кутом бодіпозитивізму розглядається , як одна із опцій, яка допомагає підтримувати якість життя на високому рівні – збагачення енергією, бадьорістю , підтримання здоров’я та тонуса тіла. І тільки так – відтепер більше не має гонок за ідеальним тілом, оскільки його «ідеального тіла» більше не існує, а існує ІДЕАЛЬНА ЖІНКА, яка є такою, тому що подобається собі, дбає про себе та свій внутрішній всесвіт, знає собі ціну та більше не вірить стандартам, оскільки сама їх створює.

З любов’ю, ваша Bianka

  

  • 25.07.2019
cart haert instagram-icon snails
1
false
false
true
Вилучити
Змінити