Немає жодного товару.

Французький бренд Hateia, пропонований широким асортиментом в інтернет магазині «Bianka» - це унікальна продукція класу «LUXE» від кращих дизайнерів сучасності, що випускається для цінительок трендового стилю. Кожна колекція Hateia втілює делікатну жіночність, ексклюзивний гламур і неповторний французький шик, а також відрізняється розкішним якістю матеріалів, декоративних елементів і фурнітури.

Переваги продукції Hateia

Назва торгової марки з індійської мови перекладається як «Сліди на піску». Дизайнери бренду черпають натхнення з подорожей і трендових тенденцій, що дозволяє створювати яскраві, незабутні образи, дивним чином поєднують в собі неперевершеність фасонів і комфорт в носінні. Унікальні моделі виготовляються за технологією гри матеріалів - з невидимим з'єднанням глянцю і матового, прозорості та напівпрозорості.До безперечних переваг фірмових виробів відносяться:

· Шикарні сексуальні образи від провідних фахівців б'юті-індустрії;
· Ідеальна посадка по фігурі, аналогічна індивідуального пошиття;
· Кращі матеріали, стійкі до стирання, вицвітання, розтягування;
· Використання технології безшовного виготовлення;
· Додаток фасонів елементами ручної роботи;
· Доступні ціни на товари Hateia.

Як купити товари Hateia?

Хочете порадувати себе стильною річчю від відомого в світовому масштабі бренду? Тоді сміливо вибирайте свою модель з асортименту, представленого в каталозі інтернет магазину «Bianka». Уже сьогодні замовити товари Hateia ви можете через online форму на сайті або по телефону, зв'язавшись з менеджерами. При необхідності ви можете отримати професійну консультацію і допомогу у виборі відповідного вам за всіма параметрами вироби.